Állásajánlataink

Pécsi – modern – fiatalos – szabadpolcos – gyógyszertár

Szeretnél ennek a dinamikusan fejlődő, fiatalos csapatnak a tagja lenni?
Szeretsz emberekkel foglalkozni és szakmaiságod mellett kereskedelmi szemlélettel is rendelkezel?

Jelenleg betöltésre váró pozíciók

PHP webfejlesztő
• Cégünk 10 éve működtet Patikai webáruházat, kinőttük a régit,
költözünk.
• Magento 2-re történő átállásunk támogatására webfejlesztő
munkatársat keresünk
Feladataid lesznek
• A már megkezdett átállási folyamat elemzése, hiányzó elemek
felkutatása
• Az átállás folyamatának teljes tervezése/ supportja/
• Átállás után a működés támogatása
• Web alapú integráció (polccímke, raktár, futárszolgálat API-k),
• Architekturális problémák felismerése és javítása
Elvárásaink feléd
• Naprakész és magas szintű PHP tudás (OOP, MVC)
• Magabiztos SQL ismeret (elsősorban MySQL, komplex adatlekérdezési
folyamatok, optimalizálás, migrációs scriptek készítése)
• Javascript programozási tapasztalat.
• Linux és Apache környezetben szerzett jártasság
• Bug tracking és tesztelési metódusok ismerete
Előnyt jelent
• Magento template-rendszer ismerete
• Frontend fejlesztési alapok (HTML5, CSS3)
• Agilis szemléletű projektekben szerzett tapasztalat
• Érdeklődés az e-kereskedelem fejlődése és technológiai trendjei iránt
• Cachelési megoldások ismerete
• Gyakorlat saját készítésű javascript megoldások fejlesztésében

Amit kínálunk
• Hibrid munkavégzés home office és iroda
• Stabil pénzügyi háttérrel rendelkező, dinamikusan növekvő cég
• Kibontakozási lehetőség, fejlődés támogatása
• Jó közösség, összetartó csapat, családias hangulat
• Jól meghatározott feladatok és célok, kiszámítható környezet